Sirap UK

Nasza

Firma

Założona w 1960 roku firma Sirap Gema jest dziś liderem na włoskim rynku produkcji i sprzedaży piankowych i sztywnych pojemników na świeżą żywność.

Pasja i kompetencje czynią z naszej firmy wyjątkowy model sukcesu. Zintegrowana produkcja i dbałość o zrównoważony rozwój pozwalają nam szybko odpowiadać na wymagania dynamicznego rynku.

4 zakłady we Włoszech, zdolne do obsługi całego terytorium kraju, w tym wysp.

Nasze

Mocne Strony


Innowacja
Zespół specjalistów ds. opakowań stale poszukuje nowych rozwiązań w zakresie pakowania świeżej żywności. W krótkim czasie opracowujemy prototypy w Ecodesignie, wirtualne reprezentacje 3D i rodzaje otoczenia, aby zapewnić optymalny efekt końcowy.

Profesjonalizm
Sieć sprzedaży Sirap składa się z prawdziwych techników, którzy łączą swoje umiejętności handlowe z dogłębną znajomością produktów i procesów produkcyjnych.

Personalizacja
Chcemy być partnerem dla naszych klientów. Jesteśmy gotowi do tworzenia indywidualnych rozwiązań w bardzo krótkim czasie, udostępniając nasz zespół specjalistów w zakresie materiałów, technologii procesów, designu i zrównoważonego rozwoju.

Pasja
Dążenie do zaspokojenia potrzeb rozwijającego się rynku, za pomocą innowacji, produktów najwyższej jakości oraz doskonałej obsługi. Taka jest od zawsze filozofia Sirap: praca celem robienia różnicy.

Wirtualna
sprzedaż detalicznaEkskluzywna usługa projektowania, która pozwala na wyświetlenie Twojego produktu na półkach, zanim zostanie on wykonany.


Wirtualna sprzedaż detaliczna jest spersonalizowaną usługą, którą oferujemy naszym klientom, aby umożliwić im zobaczenie, jak będzie wyglądał zapakowany w nasze opakowanie produkt oraz pozwolić na szybkie porównanie kilku opcji w celu znalezienia najodpowiedniejszego rozwiązania dla punktu sprzedaży.
Tworzymy trójwymiarowe wizualizacje w wysokiej rozdzielczości zarówno pojedynczego produktu, jak i jego umiejscowienia na półce lub w ladzie chłodniczej.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.


 
 

Siedziba główna w Verolanuova i wszystkie włoskie zakłady (Verolanuova, Castelbelforte, Castiglion Fiorentino i San Vito al Tagliamento) posiadają certyfikaty ISO9001 (Jakość), OHSAS18001 (Zdrowie i Bezpieczeństwo) i UNI EN ISO 14001 (Środowisko).