Wyprodukowany z rPET MEAL8® stanowi najbardziej innowacyjną odpowiedź dla osób pragnących zbilansowanej diety, bezpiecznego opakowania, swobodnego wyboru składników oraz dużej praktyczności. Jest to opatentowane rozwiązanie opracowane na podstawie badań nad nowymi zachowaniami nabywczymi i konsumpcyjnymi społeczeństwa; dla tych, którzy mają niewiele czasu, ale nie rezygnują z bezpieczeństwa i dobrej formy, dbając o zmniejszenie ilości odpadów.

Wielokrotnie nagradzany design

MEAL8® został wyróżniony wśród doskonałości Lombardii, został włączony do ADI DESIGN INDEX 2019 i konkuruje o Compasso d'oro 2020Modułowe opakowania dla zrównoważonego posiłku bez odpadów
KONCENTRACJA NA UŻYTKOWNIKU KOŃCOWYM
MEAL8® jest wynikiem wnikliwej analizy rynku, skoncentrowanej przede wszystkim na użytkowniku końcowym.
KONCENTRACJA NA WIELKICH DETALISTACH I PRZEMYŚLE
MEAL8® oferuje nowe perspektywy, nie tylko dla konsumenta końcowego, ale także dla wielkich detalistów i przemysłu spożywczego.
 
KONCENTRACJA NA ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU
Idealny podział na porcje MEAL8, w połączeniu z modułowym designem, pozwalającym na oddzielenie przechowywanie składników, zmniejsza ilość odpadów spożywczych.
<

KONCENTRACJA NA

UŻYTKOWNIKU KOŃCOWYM

Dzięki metodologii właściwej dla Design Thinking przeanalizowano potrzeby i nawyki konsumpcyjne określonych grup docelowych, definiując przy tym przyszłe scenariusze. W świecie, w którym zapotrzebowanie na usługi, dbałość o klienta, bezpieczeństwo oraz szybkość są na najwyższym poziomie, MEAL8® chce stanowić najlepszą odpowiedź.

Zaufanie i bezpieczeństwo
System Safe-T-Fresh® chroni produkt przed naruszeniem i zapewnia zamknięcie pojemnika.
Wolność wyboru
Modułowość produktu pozwala na przygotowanie dania z ulubionych lub dostępnych składników.
Zdrowie i żywienie
MEAL8® został zaprojektowany z myślą o promowaniu prawidłowej równowagi składników.
Serwis i wygoda
Spersonalizowany posiłek musi być szybki i kompletny. Widelec i przyprawy znajdują się już w środku.

KONCENTRACJA NA

WIELKICH DETALISTACH I PRZEMYŚLE

Umożliwia niezwykle precyzyjne monitorowanie wydajności produktu i co za tym idzie odpowiednie dostosowanie swojej oferty. Pozwala również na eksperymentowanie z nowymi kombinacjami żywności z większą swobodą i skutecznością.

KONCENTRACJA NA

ZRÓWNOWAŻONYM ROZWOJU

W porównaniu z tradycyjnymi, wzbogaconymi sałatkami gotowymi do spożycia, MEAL8® pozwala na stuprocentowe wykorzystanie cyklu życia każdego składnika.


Ze współpracy pomiędzy Sirap i Epta, narodził się London MEAL8®, automat sprzedający przeznaczony do dystrybucji MEAL8®.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O SPERSONALIZOWANYCH OPAKOWANIACH?

Napisz do nas!

Wprowadź swoje dane, skontaktujemy się z Tobą bez zobowiązań.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowychel