Nowy raport zrównoważonego rozwoju 2019 już dostępny online

Nowy raport zrównoważonego rozwoju 2019 już dostępny online

GeneraleZ wielką przyjemnością i dumą przedstawiamy pierwszy „Raport Zrównoważonego Rozwoju” grupy Sirap, który w przejrzysty sposób opisuje nasz profil oraz czteroletnie zobowiązanie w projekcie zrównoważonego rozwoju w latach 2020-2023, wraz z korzyściami dla naszych pracowników jak i interesariuszy.

Etyka i odpowiedzialność społeczna zawsze wyróżniały naszą Grupę, a dzisiaj, w historycznym momencie, w jakim ludzkość stoi przed wielkimi wyzwaniami podyktowanymi zmianami klimatycznymi, chcemy być protagonistami w przejściu naszego sektora do Gospodarki o Obiegu Zamkniętym. Chcemy świadczyć o tym wykorzystując konkretne i wartościowe narzędzie, które stworzyliśmy przy istotnym wkładzie zespołu ALTIS, „High School of Business and Society” Katolickiego Uniwersytetu Najświętszego Serca (w Mediolanie).

Ambitne europejskie założenia w zakresie recyklingu opakowań z tworzyw polimerowych i polityki gospodarki o obiegu zamkniętym („Strategia UE w dziedzinie tworzyw sztucznych w gospodarce o obiegu zamkniętym”, 2018 r.) zgodne są z naszymi działaniami w zakresie badań i innowacji. Dążymy do poprawy wykorzystania naszych produktów i podniesienia świadomości obywateli w zakresie zbierania i recyklingu, pozostając w harmonii ze środowiskiem. Z determinacją stawiamy czoła wyzwaniom teraźniejszości i z ufnością podążamy w kierunku zrównoważonej przyszłości dla siebie i dla całego społeczeństwa.
Pobierz raport dotyczący zrównoważonego rozwoju.


Download the sustainability report.