Odświeżenie Sirap dzięki całkiem nowej stronie internetowej

Odświeżenie Sirap dzięki całkiem nowej stronie internetowej

GeneraleNowa strona internetowa www.sirapgroup.com jest dostępna online, ma nowy styl i treści. Uproszczona i ulepszona nawigacja, certyfikaty bezpieczeństwa https i zupełnie nowy dział dotyczący zrównoważonego rozwoju, to fundamenty nowej platformy internetowej zaprojektowanej jako wizytówka nie tylko naszych produktów, lecz także całej filozofii korporacyjnej.

Już ze strony głównej można uzyskać dostęp do meritum naszych propozycji - od naszego katalogu, po najnowsze wiadomości, od stowarzyszeń do których należymy, do działu zrównoważonego rozwoju, a wszystko to z dedykowanymi ścieżkami zarówno dla tych, którzy już obyci w naszym świecie jak i dla tych, którzy odwiedzają go po raz pierwszy.

Pojawił się też całkiem nowy dział korporacyjny zawierający najważniejsze informacje i dane naszej Grupy, wartości i certyfikaty, a także w pełni odnowiony dział poświęcony zrównoważonemu rozwojowi. Znajdują się w nim cztery filary naszego strategicznego planu zrównoważonego rozwoju. W Raporcie Zrównoważonego Rozwoju 2019, który jest do pobrania z odpowiedniej sekcji, odnaleźć można listę naszych najważniejszych osiągnięć oraz zaproszenie do dokładniejszego zapoznania się z nimi. Odkryj nowe opatentowane, ekologiczne produkty, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu (D.edge®), oraz najnowszą gamę pojemników z PP do gorących produktów z zabezpieczeniem otwierania (Safe-T-Fresh®).

Dział katalogu został odnowiony i podzielony na kategorie w celu łatwiejszego wyszukiwania. Procedura otrzymywania informacji jest jeszcze szybsza dzięki dedykowanemu formularzowi umieszczonemu na wielu stronach.

Życzymy udanych odwiedzin i zapraszamy również do śledzenia aktualizacji na naszej stronie LinkedIn!